top of page

Неймовірно приємно отримувати подарунки, особливо коли це книга.

Сьогодні у Міжнародний день дарування книг Гадяцька публічна бібліотека імені Лесі Українки отрималала в дар книгу «Григорій Сковорода – дітям.Байки в переказі Олександра Виженка і малюнках-загадках Анни Сезон» видавництва «ЧАС МАЙСТРІВ»

https://www.facebook.com/chasmaistriv

Щиро вдячні.

ДОБРА ТРАДИЦІЯ ДАРУВАТИ КНИГИ

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

І традиційно в цей день фахівці КЗ «Гадяцька публічна бібліотека імені Лесі Українки» організовують акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Щиро вдячні небайдужим мешканцям міста: Березенку О. М., Сафонову О. Г. та користувачам нашої книгозбірні за подаровані книги.

«Новинки!!! Подарунки від вдячних користувачів»

До КЗ " Гадяцька публічна бібліотека імені Лесі Українки" надійшли новинки літератури, українських та зарубіжних письменників. Володимир Лис «Обітниця», Володимир Лис «Стара холера», Володимир Лис «І прибуде суддя», Елізабет Мак-Нілл «Дев' ять з половиною тижнів», Валентина Мастерова «Смарагд», Тетяна Пахомова «Карпатське танго», Тетяна Пахомова «Я, ти і наш мальований і немальований Бог», Клої Еспозіто « 13 різдвяних історій», Фенні Флегг « Смажені зелені помідори в кафе зупинка», Брет Істон Елліс «Американський психопат».

Книга «13 різдвяних історій» від сучасних українських письменників насправді дуже різні, і водночас вони взаємно доповнюють одна одну, як пазли великого полотна. Як саме життя. Як, зрештою, Різдво для кожного з нас, яке містить у собі значно більше сенсів, аніж традиційна картинка родинної ідилії-довкола столу з дванадцятьма стравами. Тут реальність і містика, гумор та іронія, філософське осмислення буття і трепетне світло любові, яка є істинним проводирем, як Вифлеємська зірка-крізь темінь різдвяної ночі.

До літературно-художнього видання увійшли твори сучасних українських письменників таких, як: Дзінка Матіаш, Костянтин Москалець, Софія Андрухович, Галина Вдовиченко, Маріанна Кіяновська, Мар’ яна Савка, Андрій Бондар, Сергій Жадан, Ірена Карпа, Христя Венгринюк, Оксана Луцишина, Лариса Денисенко, Андрій Курков.

Ця книга та інші новинки чекають вас на полицях нашої книгозбірні.

Завжди раді бачити вас у нашій бібліотеці!

311583931_1780486502316578_4890364571555328381_n.jpg

КНИГИ З ДОБРИХ РУК

До Всеукраїнського дня бібліотек у Гадяцькій публічній бібліотеці ім. Лесі Українки облаштовано виставку подарованих книг.

ПОДАРУНОК ВІД АВТОРА

Бути мамою – Божий дар, тиха молитва. Це мікс любові, ніжності, доброти, терпеливості, відповідальності, суворості, щастя, переживань, надій і сподівань. Та, на жаль, не кожній жінці дано бути мамою…

«Мам» - автобіографічний роман Карини Савариної про зворушливу історію жінки, яка не залишить байдужим жодного читача. З перших сторінок видання ви опинитесь у житті дівчини, якій разом із материнством на голову зваляться непристосований до немовлят і візочків Київ, люди на дитмайданчиках, лікарі в клініках, нові стосунки з чоловіком і навіть із власним вимученим за останні п`ять років тілом. Разом із героїнею ви переживатимете найгірші й найкращі моменти трансформації в жінку і матір. А, можливо, навіть знайдете відповідь на запитання «Коли і як народжується мама?»

Гадяцькій публічній бібліотеці ім. Лесі Українки дуже пощастило! Адже ми отримали від самої авторки цю безцінну книгу #Мам_глянь в подарунок. Щиро, безмежно дякуємо Вам, пані #Каріна_Саварина, за ваше чуйне, добре серце, турботу і любов.

Успіхів і творчих злетів надалі!

ДОБРА ТРАДИЦІЯ ДАРУВАТИ КНИГИ

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. І традиційно напередодні фахівці КЗ «Гадяцька публічна бібліотека імені Лесі Українки» організовують акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Щиро вдячні небайдужим користувачам за подаровані книги.

Безцінний подарунок

КЗ "Гадяцька публічна бібліотека ім. Лесі Українки" нещодавно отримала подарунок - унікальне академічне видання "Спадщина : Літературне джерелознавство. Тектологія" (т. ХІІІ/ ХІV, ХV), де розміщено публікації найновітніших вітчизняних досліджень з текстології та джерелознавства, а також не оприлюднених досі архівних матеріалів українських письменників та культурних діячів. Саме в цих томах висвітлено подружнє листування родини Косачів. Фахівці бібліотеки щиро вдячні за надісланий безцінний подарунок молодшому науковому співробітнику відділу рукописних фондів і текстології інституту літератури ім. Тараса Григоровича Шевченка Богдану Цимбалу.

ГАДЯЦЬКА КНИГОЗБІРНЯ ОТРИМАЛА ЦІННЕ ВИДАННЯ

Харківський видавець Олександр Савчук передав в дар Гадяцькій бібліотеці ім.Лесі Українки два примірники унікального видання Стефана Таранушенка «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» та два комплекти листівок. До книги ввійшли розвідки, присвячені п’ятьом знищеним дерев’яним церквам: Березна Чернігівської області, село Артемівка біля Харкова, містечко Зіньків на Полтавщині та дві церкви в Чернігівській області.

Стефа́н Андрі́йович Тарану́шенко - мистецтвознавець, знавець української архітектури, музейник, один із найавторитетніших дослідників української старовини. 100 років тому він з колегою Павлом Жолтовським обійшли з фотоапаратом містечка й села майже всієї тодішньої України. Зі своїх експедицій вони привезли креслення та тисячі фото церков, синагоги, костелів, будинків, містечок, сіл і відзняли інші унікальні пам’ятки, які пізніше були знищені.

Книга видана за підтримки Українського культурного фонду у межах програми «Культура плюс» за грантом 3PLUSI-26196.

Працівники бібліотеки безмежно вдячні всім, хто долучився до видання книги, зокрема Олександру Савчуку, за такий цінний подарунок.

Що може бути найкращим подарунком для бібліотеки? Звичайно, Книга!!! Щиро дякуємо за чудовий подарунок від вдячного користувача напередодні Міжнародного дня дарування книг.

bottom of page